0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

ŠVIESA, SKIRTA VISIEMS: ŽVAKIŲ LIEJIMO DIRBTUVĖS

 
Publikuota: 2017-11-29
Renginio data: 2017 12 21 Visi renginiai
***Dėl riboto vietų skaičiaus registracija sustabdyta***
 
Gruodžio 21 d. 16 val. kviečiame visus, didelius ir mažus, pasidžiaugti šviesos stebuklu ir dalyvauti bičių vaško žvakių liejimo dirbtuvėse ,,Šviesa, skirta visiems“, kuriose žvakės bus liejamos senoviniu būdu. Šis susitikimas – tai galimybė susipažinti su senaisiais amatais, praėjusių amžių tradicijomis, skubančiam žmogui nurimti ir, susėdus prie lėtai besisukančio rato, pasidalinti mintimis apie ugnį, šviesą, simbolius, iš kartos į kartą perduodamas tradicijas. Dirbtuves ves saviraiškos studijos VšĮ „AK'MENUKAI“ įkūrėja ir vadovė, Vilniaus kolegijos dėstytoja, filologė Dalia Ivanauskaitė Sabalė, o kiekvienas dalyvis namo išsineš jaukaus ir prasmingo vakaro prisiminimą – kvapnią bičių vaško žvakę. 

Lauksime jūsų muziejaus Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2, Vilnius). Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija el. paštu muziejausedukacija@gmail.com. Dalyvavimo edukaciniame renginyje kaina suaugusiems – 3,00 €, studentams, senjorams, moksleiviams – 1,00 €.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti