0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Muziejuje diskutuota apie Rhonos Gorvy kūrybą ir meną, kuriantį tiltus tarp žmonių

 
Publikuota: 2017-09-15

Rugsėjo 12 d. muziejaus Tolerancijos centre įvyko diskusija „Psichologinės įžvalgos Rhonos Gorvy kūryboje“. Renginyje dalyvavo kvalifikuota psichologė, Rhonos Gorvy duktė Elaine Gorvy (Pietų Afrikos Respublika), parodos „Rhona Gorvy: kūrybinės įžvalgos“ kuratorė, VVGŽM Tolerancijos centro vadovė Ieva Šadzevičienė ir VVGŽM muziejininkė, Pietų Afrikos litvakų meno tyrinėtoja Karina Simonson.

„Rhonai buvo svarbu kurti tiltus tarp žmonių. Menas tarnauja kaip tiltas tarp žmonių, religijų, kultūrų ir šalių. Mano šeimos protėviai yra iš Lietuvos, o Ronos kūriniai muziejų pasiekė pernai liepą, Ronos mirties dieną. Taigi, menas taip pat gali sukurti tiltą tarp praeities, dabarties ir ateities“, – taip į susirinkusius kreipėsi menininkės dukra E. Gorvy.
 
Diskusijos dalyvės aptarė tris R. Gorvy kūrybos ciklus, juose užkoduotas edukacines ir socialines žinutes, litvakų indėlį į Pietų Afrikos meną. R. Gorvy savo kūryboje daug dėmesio skyrė žmogaus gyvenimo ciklo temai, simboline vaizdų kalba perteikė vyro ir moters santykius, nevengė gilintis į tokius visuomenės skaudulius kaip narkomanija ir kitos socialinės problemos.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti