EKSKURSIJOS PO CORNELIOS GURLITT PARODĄ KITOKIA GURLIT 07 29

Publikuota: 2021-07-23
Renginio data: 2021 07 29 Visi renginiai

Praleiskite vasaros popietes meno kūrinių apsuptyje! Išvyskite po daugiau nei 70 metus eksponuojamus Cornelios Gurlitt kūrinius.

Dailininkė kūrė tada, kai moterims profesionalėms buvo sunku sulaukti pripažinimo. Atvira, tolerantiška, besistengianti padėti kiekvienam kenčiančiam - tokia buvo Cornelia. Medicinos seserimi tarnavusi kaizerinėje armijoje Pirmojo pasaulinio karo metais Vilniuje ji ieškojo savo žydiškų šaknų, domėjosi judaizmu.
Susitikime pokalbiui prie menininkės darbų, pasikalbėsime apie:
- dailininkės žydiškos tapatybės paieškas Šiaurės Jeruzalėje;
- meilės istoriją, prasidėjusią Vilniuje ir pasibaigusią Berlyne;
- apie Pirmojo pasaulinio karo Vilnių.

Ekskursijas po parodą ves muziejininkė - edukatorė Jurgita Jackevičiūtė.

Ekskursijos vyks liepos 20, 22, 29 dienomis nuo 16.00 val. ir yra nemokamos įsigijusiems muziejaus lankytojo bilietą.

Į iškilusius klausimus, mielai atsakysime el. paštu jurgita.jackeviciute@jmuseum.lt