10 EKSPONATŲ PER 30 MINUČIŲ 07 28

Publikuota: 2021-07-21
Renginio data: 2021 07 28 Visi renginiai

Pietų pertrauką praleiskite pažindami žydų kultūrą. Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejaus (Naugarduko g. 10) muziejininkė - edukatorė Jurgita Jackevičiūtė mini turų po ekspozicijas metu supažindins jus su išskirtiniais muziejaus eksponatais: nuo Vilniaus Didžiosios sinagogos artefaktų iki Samuelio Bako tapybos darbų. Sužinosite kokias veiklas vykdė ir tebevykdo Lietuvos žydai. Pamatykite kokie daiktai naudoti namuose ir sinagogose. Mini popietės turas po muziejų su gidu - nemokamas įsigijus muziejaus lankytojo bilietą.

Turai vyks liepos 20, 21, 22, 27, 28, 29 dienomis nuo 12.30 val.

Į iškilusius klausimus, mielai atsakysime el. paštu jurgita.jackeviciute@jmuseum.lt