0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Gyvas senjorų klubo susitikimas muziejuje

 
Publikuota: 2021-06-10

 Birželio 17 d. 16 val. kaip ir kiekvieną trečią mėnesio ketvirtadienį, vyks Senjorų klubas, tik šįsyk jį jau vykdysime gyvai muziejuje, Naugarduko g. 10, Vilniuje.

Birželio mėnesio klubo susitikimo dėmesio centre – nauja paroda KITOKIA GURLITT. Cornelia Gurlitt kūrė tada, kai dailininkėms moterims buvo sunku sulaukti pripažinimo. Atvira, tolerantiška, besistengianti padėti kiekvienam kenčiančiam - tokia buvo Cornelijos asmenybė.  Būtent Vilnius buvo tas miestas, kuriame ji ieškojo savo žydiškų šaknų. Susitikime prie menininkės darbų, Vilniuje ir Berlyne.
Pasimatykime ir pasikalbėsime apie:
 
- dailininkės žydiškos tapatybės paieškas Šiaurės Jeruzalėje;
 
- meilės istoriją, prasidėjusią ir pasibaigusią Vilniuje;
 
-  Pirmojo pasaulinio karo C. Gurlitt Vilnių .
 
Senjorų klubo teminiai susitikimai, dažniausiai skirti susipažinti su nauja muziejuje vykstančia paroda ar atsinaujinusia ekspozicija. Kiekvieną mėnesį senjorams pasiūlome vis kitą temą: klausomės pranešimų apie judėjų religiją, Lietuvos žydų istoriją, gilinamės į tradicijas ir papročius, aptariame kalendorines žydų šventes, suprasdami jų kultūrą, mėgaujamės mokydamiesi visą gyvenimą.
 
Į iškilusius klausimus, mielai atsakys muziejininkė-edukatorė Jurgita Jackevičiūtė el. paštu jurgita.jackeviciute@jmuseum.lt
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti