NUOTOLINĖ EDUKACINĖ POPIETĖ SU NATALJA CHEIFEC. ŠVIESUOLIS IŠ KELMĖS: DVASINIS LIETUVOS ŽYDŲ LYDERIS

Publikuota: 2021-06-04
Renginio data: 2021 06 13 Visi renginiai

Birželio 13 d. 12 val. sekmadienį, vyks nuotolinė edukacinė popietė „Šviesuolis iš Kelmės: dvasinis Lietuvos žydų lyderis“. Popietę ves muziejaus edukatorė Natalja Cheifec. Edukacinės popietės metu sužinosite, išminčiaus iš Kelmės biografiją, jo gyvenimo principus, kurie moko kaip tapti dievobaimingam ir tobulinti charakterio savybes.Edukatorė plačiau papasakos ir apie rabino gyvenimo kelią ir kodėl kas dešimta diena turėtų būti šventa.

Edukatorė Natalja Cheifec pristatys išminčiaus iš Kelmės Musar gyvenimo pasaulėžiūrą, kuri padeda pažinti žmogaus prigimtį ir kovoti prieš blogąjį pradą. Šis šviesuolis buvo garsus visame pasaulyje kaip Kelmės Musar mokykos steigėjas, kurio gyvenimo principais vadovaujasi tie, kurie siekia gerinti savo asmenines savybes.

Edukacinės popietės metu sužinosite apie:
•Šviesuolio iš Kelmės gyvenimo etapus, papročius ir kokią gailestingumo reikšmę liudijo šis išminčius.
•Kaip teisingai bendrauti su žmonėmis?
•Ar įmanoma dvasinė harmonija, jei nėra fizinės tvarkos?
•Kaip tarnauti visagaliui Dievui?
•Kaip kovoti su trūkumais ir įgyti geras savybes?
•Ką reiškia Karaliaus Saliamono žodžiai „dvasinis virpesys“?

Bilietus galite įsigyti muziejaus el. parduotuvėje: https://www.jmuseum.lt/.../el.../product/204/birzelio13/28/

Instrukcija kaip nusipirkti el. bilietą į edukaciją: 1. Paspauskite nuorodą arba jmuseum.lt puslapyje susiraskite skiltį el. parduotuvė, bilietai. 2. Tuomet spauskite į „krepšelį". 3. Užpildykite kontaktinę informaciją ir patvirtinkite. 4. Bilietas į virtualią edukaciją Jums bus atsiunčiamas el. paštu.

Iliustracijai panaudota ©Šiaulių „Aušros“ muziejus nuotrauka.