Virtuali edukacinė popietė su Natalja Cheifec. Šavuot - Toros gavimo šventė (tik su e- bilietais)

Publikuota: 2021-05-13
Renginio data: 2021 05 23 Visi renginiai

Gegužės 23 d. 12 val. vyks nuotolinė edukacinė popietė „Šavuot – Toros gavimo šventė“.

Popietės metu drauge su muziejaus edukatore Natalja Cheifec ieškosime atsakymų į šiuos klausimus:

- Kas yra Tora, kada ir kur ji buvo gauta? Kodėl Tora buvo duota žydų tautai?
- Kiek judaizmo prievolių yra Toroje?
- Kas yra Talmudas ir kodėl jis būtinas studijuojant Torą?
- Kas būdinga Toros kalbai ir šventosios (hebrajų) kalbos raidėms?
- Kaip atsiranda naujas Toros ritinys, kokios yra jo įnešimo į sinagogą apeigos ir kada ritinys būna laidojamas?
- Kokie yra Šavuoto papročiai ir kodėl ant šventinio stalo turi būti pieniškų patiekalų?

Bilietus galite įsigyti muziejaus el. parduotuvėje.

Instrukcija kaip nusipirkti el. bilietą į edukaciją: 1. Paspauskite nuorodą arba jmuseum.lt puslapyje susiraskite skiltį el. parduotuvė, bilietai. 2. Tuomet spauskite į „krepšelį". 3. Užpildykite kontaktinę informaciją ir patvirtinkite. 4. Bilietas į virtualią edukaciją Jums bus atsiunčiamas el. paštu.