VIRTUALUS SENJORŲ KLUBAS. ICCHOKO RUDAŠEVSKIO DIENORAŠTIS VILNIAUS GETE

Publikuota: 2021-03-10
Renginio data: 2021 03 18 Visi renginiai

Kovo 18 d. 16 val. kaip ir kiekvieną trečią mėnesio ketvirtadienį, vyks Senjorų klubas. Kovo mėnesio klubo susitikimo tema – unikalus dokumentas, rašytas karo metais „Icchoko Rudaševskio dienoraštis Vilniaus gete“.

Virtualaus susitikimo metu Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejaus Holokausto ekspozicijos edukatorė, istorikė Šarūnė Sederavičiūtė supažindins su dienoraščio autoriaus istorija, kartu klausysimės aktorių įgarsintos ištraukos iš šio unikalaus dokumento.

Nuoroda į virtualų pokalbį: https://us02web.zoom.us/j/82776648522?pwd=OTZNUjZDVkV1ZFViZC9FMi9YOXRHdz09
Prisijungimo duomenys: 827 7664 8522, slaptažodis: 493724.

Į iškilusius klausimus jums mielai atsakys muziejaus edukatorė ir renginio iniciatorė Jurgita Jackevičiūtė el. paštu jurgita.jackeviciute@jmuseum.lt