0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

Vilniaus Gaono Žydų Istorijos Muziejus
Vilna Gaon Museum of Jewish History

0

Nuotolinė edukacinė popietė su Natalja Cheifec. Sveikas gyvenimo būdas pagal Torą

 
Publikuota: 2021-01-04
Renginio data: 2021 01 10 Visi renginiai

 Sausio 10 d. 12 val. kviečiame besidominčius žydų gyvenimo būdu bei mityba dalyvauti nuotolinėje edukacinėje popietėje ,,Sveikas gyvenimo būdas pagal Torą“ su muziejaus edukatore, Lietuvos žydų ortodokse Natalja Cheifec.

Susitikimo metu bus kalbama apie žydų išminčių aptartą prievolę saugoti sveikatą, Maimonido rekomendacijas sveikam gyvenimo būdui, judaizmo požiūrį į gydytojo nuomonę. Drauge su lektore aptarsime, kodėl žydų protėvis Jokūbas yra laikomas sveikatos simboliu, kas yra leidžiama ir draudžiama šiuolaikinėje mityboje, kokia yra dvasios įtaka kūnui, koks vandens, rūstybės, baimės ir liūdesio poveikis žmogaus sveikatai, kaip sveikata susijusi su išmintimi ir dar daug įdomių temų apie sveiką gyvenimo būdą pagal Torą.
 
Informuojame, kad į edukaciją galime priimti iki 100 dalyvių, todėl prašome jungtis į edukacinę popietę dešimt minučių anksčiau. Taip pat paskaitos metu, gerbiamų edukacijos dalyvių, prašome savarankiškai paskaitos neįrašinėti.
 
Nuoroda į edukaciją:https://us02web.zoom.us/j/81852016678... Prisijungimo duomenys: 818 5201 6678, slaptažodis: 488911.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti