EUROPOS ŽYDŲ KULTŪROS PAVELDO DIENA VILNIAUS GAONO ŽYDŲ ISTORIJOS MUZIEJUJE

Publikuota: 2020-08-31
Renginio data: 2020 09 06 Visi renginiai

Renginio programa:

11.00 – 12.00: apžvalginės ekskursijos lietuvių ir anglų kalbomis Tolerancijos centro ir Samuelio Bako muziejaus ekspozicijose / Tours in Lithuanian and English languages at the Tolerance Center and Samuel Bak Museum exhibitions;

12.00 – 13.30: Edukacinė popietė  „Žydų klajonės”, skirta šių metų Europos žydų kultūros paveldo dienos temai „Žydų kelionės” su lektore Natalja Cheifec. Popietės metu lektorė, Lietuvos žydė – ortodoksė, papasakos, kodėl žydų tautos istorija yra paženklinta klajonėmis.

14.00-15.30: M. Jakulytės-Vasil paskaita „Į Keiptauną – pirma klase” (iš paskaitų ciklo „Lietuvos žydų pasaulėžiūros pamatai“). Sužinosime apie XX a. pirmos pusės Lietuvos žydų emigraciją kaip vieną svarbesnių tiek Lietuvos, tiek diasporos bendruomenes formavusių procesų.

15.30 – 16.30: parodos „Objektyve-portretas“ uždarymas: nepraleiskite progos apžiūrėti paskutinę dieną veikiančią parodą “. Uždarymo proga parodos lankytojų foto-portretus fotografuos viena iš parodos kuratorių, o taip pat “Objektyve-portretas” eksponuojamų fotografijų autorė fotomenininkė Aleksandra Jacovskytė! Kiekvienam iš jūsų galėsime A. Jacovskytės fotografuotą portretą atsiųsti jūsų elektroniniu paštu. Susidomėjote? Paskaitykite daugiau apie parodą ir fotografijų autorę:

HOLOKAUSTO EKSPOZICIJOJE 10.00 – 17.00 val.
(Pamėnkalnio g. 12, Vilnius)
12.30-13.30 val. apžvalginė ekskursija lietuvių kalba.

Išskirtinę dieną muziejaus renginiuose apsilankykite nemokamai. Registruokitės į siūlomas veiklas: komunikacija@jmuseum.lt
Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama.