Žvilgsnis į Vilnių pro spalvoto stiklo šukę. Kūrybinės dirbtuvės suaugusiems

Publikuota: 2020-01-21
Renginio data: 2020 01 26 Visi renginiai

Sausio 26 d. 13 val. Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2, Vilnius) įvyks kūrybinės dirbtuvės suaugusiems „Žvilgsnis į Vilnių pro spalvoto stiklo šukę“ (būtina registracija). Dirbtuvės skirtos aptarti ir patirti Lasario Segallo parodos, eksponuojamos muziejuje, kūrinius.

Dar studijuodamas M. Antokolskio pramoninėje dailės mokykloje L. Segallas stengėsi kūrybinio įkvėpimo semtis iš didžiųjų Europos menininkų: sekdamas garsiojo postimpresionisto Paulio Cezanne‘o pavyzdžiu pažvelgti į jį supantį pasaulį, o vėliau transformuoti matytą vaizdą drobėje, naudojo spalvotus stiklus. Skirtingos spalvos stiklo šukės keitė matomo vaizdo spalvą ir formą, suteikdamos gimtojo Vilniaus peizažui skirtingą emocinį foną. Kūrybinių dirbtuvių metu lavinsime gebėjimą kraštovaizdį perteikti supaprastinant gamtos elementus iki geometrinių formų, linijų ir dėmių, sieksime proto akimis sukurti kitokį vaizdą, negu jį siūlo mūsų fizinės akys.
Edukacinis užsiėmimas yra skirtas visiems, net ir tiems, kurie teptuką rankose laikys pirmą kartą.

Užsiėmimą ves muziejaus edukatorė Jurgita Jackevičiūtė.

Dalyvių skaičius dirbtuvėse ribotas, būtina registracija el. p.: jurgita.jackeviciute@jmuseum.lt

Dalyvavimo kaina: suaugusiems – 4,00 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 2,00 €

Užsiėmimas įvyks susirinkus bent 5 asmenų grupei, jo metu bus fotografuojama.