Valstybinis Vilniaus Gaono Žydų Muziejus
Vilna Gaon State Jewish Museum

Panerių memorialas ieško savanorių

Publikuota: 2019-05-06

VVŽGM Panerių memorialas (Agrastų g.15, Aukštieji Paneriai) nuo gegužės 1 d. pradėjo naują lankymo sezoną. Praėjusiais metais Panerius aplankė dešimt tūkstančių lankytojų iš: Izraelio, Lenkijos, JAV, Lietuvos ir kitų kraštų. Panašaus lankytojų skaičiaus tikimasi ir šiemet. Kadangi mūsų pajėgos nedidelės, labai džiaugtumėmės sulaukę Holokausto istorija besidominčių talkininkų, galinčių savanoriauti (1-2 dienas per savaitę) memorialo lankytojų ekspozicijoje – pasitikti lankytojus, su jais pabendrauti, lietuvių ir (arba) anglų kalbomis papasakoti masinių žudynių vietos istoriją.

Savanoriavimo metu galėsite papildyti Antrojo pasaulinio karo ir Holokausto istorijos žinias, patobulinti bendravimo įgūdžius, anglų kalbą, pabandyti vesti ekskursijas. Laukiame jūsų!

Kontaktai pasiteiravimui: paneriumemorialas@jmuseum.lt arba muziejus@jmuseum.lt