Valstybinis Vilniaus Gaono Žydų Muziejus

IEŠKOME NAUJO KOMANDOS NARIO

Publikuota: 2019-02-11

darbo pasiūlymas: Muziejininkas-edukatorius

Valstybinis Vilniaus Gaono žydų muziejus steigia naują ekspozicinį padalinį – Lietuvos žydų kultūros ir tapatybės muziejų – ir ieško istoriko išsilavinimą turinčio muziejininko-edukatoriaus.

Reikalavimai:
  • istoriko kvalifikacija (studijos žydų istorijos srityje būtų didelis privalumas);
  • patirtis dirbant su šaltiniais (archyvais).

Tikimės, kad Jūs:
  • turite istorijos magistro laipsnį arba šiuo metu studijuojate istorijos krypties antros pakopos studijose;
  • puikiai mokate lietuvių ir anglų kalbas. Rusų, jidiš, hebrajų ar lenkų kalbų žinios būtų privalumas;
  • turite patirties dirbant su šaltiniais archyvuose;
  • galite rengti gramatiškai taisyklingus tekstus;
  • turite kompiuterinio raštingumo įgūdžių ir gebate dirbti su pagrindinėmis Microsoft Office programomis (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).

Mes siūlome:
  • galimybę prisidėti prie tarptautinės reikšmės projekto;
  • galimybę pritaikyti savo žinias rengiant istorinius tekstus naujai kuriamai ekspozicijai, atskleisti savo kūrybiškumą kuriant edukacines programas skirtingoms lankytojų grupėms;
  • stabilų atlyginimą ir socialines garantijas, profesinio augimo galimybes.

Jei aprašyme atpažinote save, Jūsų CV ir trumpo motyvacinio laiško lauksime el. paštu muziejus@jmuseum.lt iki 2019 m. vasario 22 d. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.