Ekskursija po parodą „Lietuva litvakų kūryboje“

Publikuota: 2018-10-18
Renginio data: 2018 11 07 Visi renginiai
Pamatykite Lietuvą litvakų akimis!

Lapkričio 7 d. 17 val. kviečiame aplankyti muziejaus Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2, Vilnius) eksponuojamą parodą „Lietuva litvakų kūryboje“ kartu su jos kuratore dr. Vilma Gradinskaite.

Valstybės šimtmečiui skirtoje parodoje pristatoma per keturiasdešimt dailės kūrinių iš Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus, Lietuvos dailės muziejaus, Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus, José Gurvičiaus muziejaus Urugvajuje ir privačių kolekcijų. Dauguma kūrinių Lietuvoje eksponuojami pirmą kartą. Ekspoziciją lydi informatyvūs stendai apie Lietuvos žydų istoriją, dailę, literatūrą, muziką, kiną ir teatrą.

Įsigijus muziejaus lankytojo bilietą, dalyvavimas ekskursijoje papildomai nieko nekainuos. Lapkričio 7 d. muziejaus Tolerancijos centras dirbs ilgiau, tad po ekskursijos galėsite mėgautis paroda iki pat 19 val.!

Jurgos Jackevičiūtės nuotrauka