Šeimos sekmadienis: Geriau nei selfie

Publikuota: 2020-06-29
Renginio data: 2020 07 05 Visi renginiai

Liepos 5 d. 12 val. Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2, Vilnius) įvyks edukacinės programos Šeimos sekmadienis užsiėmimas Geriau nei selfiie, kurio metu aptarsime portreto žanro kūrybos aspektus, muziejaus parodoje eksponuojamus meno kūrinius, pamėginsime atidžiau žvelgti vienas į kitą bei sukurti kūrybinį darbą kiek neįprasta technika.

Tėvelius ar senelius su vaikais nuo 3 metų, norinčius dalyvauti susitikime, kviečiame registruotis el. paštu jurgita.jackeviciute@jmuseum.lt

Dalyvavimo edukaciniame užsiėmime kaina suaugusiems – 4,00 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 2,00 €, ikimokyklinukams – nemokamai.

Kilus klausimams prašome kreiptis į muziejininkę-edukatorę Jurgitą Jackevičiūtę telefonu 8 663 53322.