Svarbi informacija lankytojams (atnaujinta)

Publikuota: 2020-03-12

Brangūs muziejaus bičiuliai,

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu pranešame, kad nuo kovo 13 d. iki gegužės 3 d. (imtinai) Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus padaliniai bus uždaryti.

Šiomis dienomis turėję vykti renginiai, ekskursijos, edukacijos ir kitos veiklos pasikeitus situacijai ir esant galimybei bus surengtos vėliau.

Muziejaus eksponatų skaitmeniniai atvaizdai interesantams bus teikiami pagal galimybes, tačiau nebus suteikiama fizinė prieiga prie meno kūrinių saugyklų, kūriniai neišduodami kitoms institucijoms. Kurį laiką prieinamas bus skaitmeninis turinys LIMIS portale bei muziejaus tinklapyje ir socialiniuose tinkluose.

Muziejaus administracija bus prieinama nurodytais kontaktais muziejaus tinklalapyje: https://www.jmuseum.lt/lt/struktura-ir-kontaktai/

Saugokime save ir savo artimuosius.