ATŠAUKTA. Šeimos sekmadienis: Geriau nei selfie

Publikuota: 2020-03-09
Renginio data: 2020 03 22 Visi renginiai
 Brangūs muziejaus bičiuliai,

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu, pranešame, kad nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d. (imtinai) Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus ekspoziciniai padaliniai bus uždaryti.

Šiomis dienomis turėję vykti renginiai, ekskursijos, edukacijos ir kitos veiklos pasikeitus situacijai ir esant galimybei bus surengtos vėliau.

Saugokime ir savo artimuosius.

///

Kovo 22 d. 12 val. Tolerancijos centre įvyks edukacinės programos Šeimos sekmadienis užsiėmimas Geriau nei selfiie, kurio metu aptarsime portreto žanro kūrybos aspektus, muziejaus parodoje eksponuojamus meno kūrinius, pamėginsime atidžiau žvelgti vienas į kitą bei sukurti kūrybinį darbą kiek neįprasta technika.

Tėvelius ar senelius su vaikais nuo 3 metų, norinčius dalyvauti susitikime, kviečiame registruotis el. paštu jurgita.jackeviciute@jmuseum.lt

Dalyvavimo edukaciniame užsiėmime kaina suaugusiems – 4,00 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 2,00 €, ikimokyklinukams – nemokamai.

Kilus klausimams prašome kreiptis į muziejininkę-edukatorę Jurgitą Jackevičiūtę telefonu 8 663 53322.