Prasidėjo viešų paskaitų ciklas „Lietuvos žydų pasaulėžiūros pamatai“

Publikuota: 2020-02-17

Vasario 13 d. kartu su Judaikos tyrimų centro vadove dr. Lara Lempertiene bandėme į judaizmą pažvelgti per bendruomeninį aspektą, kai tekstas leidžia suburti ir saugoti bendruomenę. Tai buvo pirmoji vieša paskaita iš ciklo „Lietuvos žydų pasaulėžiūros pamatai“, skirto Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metams paminėti.

Kiekviena paskaita yra skiriama vis kitai temai aptarti, tačiau prisijungti prie klausytojų rato ir diskutuoti jums rūpimais klausimais galite viso ciklo metu. Antroji ciklo paskaita vyks kovo 5 d. muziejaus Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2), daugiau informacijos netrukus.
Paskaitų ciklas organizuojamas muziejui bendradarbiaujant su Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka.

Pauliaus Račiūno nuotraukos.