Holokaustas Lietuvoje. Nemokama ekskursija su gidu (vykdoma registracija)

Publikuota: 2020-01-15
Renginio data: 2020 01 27 Visi renginiai

Sausio 27 d. minint Tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną, kviečiame nemokamai aplankyti Holokausto ekspoziciją (Pamėnkalnio g. 12, Vilnius) ir sudalyvauti ekskursijose lietuvių kalba (12.00 val.) ir anglų kalba (14.00 val.).

Norint dalyvauti ekskursijoje būtina registracija el. p.: sarune.sedereviciute@jmuseum.lt

Ekskursijos dalyviai sužinos apie žydų gyvenimą Lietuvoje iki Holokausto ir kaip jis pasikeitė prasidėjus Antrajam pasauliniam karui, išgirs apie Holokausto aplinkybes ir raidą Lietuvoje, ginkluoto ir dvasinio pasipriešinimo Vilniaus ir Kauno getuose svarbą.

Norintys turės galimybę aplankyti malinos – geto slėptuvės – instaliaciją, kurioje išgirs Icchako Rudaševskio dienoraščio fragmentus.

Sausio 27 d. Holokausto ekspozicija bus atvira lankytojams nuo 09.00 val. iki 17.00 val.
Ekskursija lietuvių k. – 12.00 val.
Ekskursija anglų k. – 14.00 val.

Dalyvavimas ekskursijose ir savarankiškas ekspozicijos lankymas sausio 27 d. nemokamas.