Prie paveikslo: pokalbis apie L. Segallo kūrybą

Publikuota: 2020-01-02
Renginio data: 2020 01 16 Visi renginiai

Sausio 16 d. 16 val. muziejaus Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2, Vilnius) įvyks Senjorų klubo susitikimas „Prie paveikslo: pokalbis apie L. Segallo kūrybą“.

Kiek daugiau nei prieš mėnesį Lietuvą pasiekė net 57 Brazilijos modernisto, į pasaulio dailės istoriją įėjusio, Vilniuje gimusio litvako Lasario Segallo (1889-1957) kūriniai. Kviečiame pasigrožėti ir sužinoti daugiau apie eksponuojamus tapybos, akvarelės, grafikos bei skulptūros kūrinius, atvežtus iš San Paulo. Susitikimo metu aptarsime religingumo temos detales L. Segallo kūriniuose, diskutuosime kaip atskleidžia dailininko santykis su šeima, kokį vaidmenį atliko moterys, įamžintos paveiksluose, kokią įtaką jo sprendimui būti tapytoju bei kūrybai turėjo tėvo profesija.

Muziejaus Senjorų klubo nariai renkasi kiekvieno mėnesio trečią ketvirtadienį. Senjorų klubas yra skirtas smalsiems vyresnio amžiaus vilniečiams ir miesto svečiams, norintiems plėsti akiratį ir įdomiai praleisti laisvalaikį.
Prie Senjorų klubo galima prisijungti bet kada – išankstinės registracijos nėra, o dalyvavimas nemokamas.
Papildomos informacijos mielai suteiks edukacinių programų vadovė Jurgita Jackevičiūtė (el. p. jurgita.jackeviciute@jmuseum.lt arba tel. 8 663 53322).

Susitikimo metu bus fotografuojama.