Valstybinis Vilniaus Gaono Žydų Muziejus
Vilna Gaon State Jewish Museum

Paskaita: žydiški interjero elementai tarpukario Lietuvoje

Publikuota: 2019-10-14
Renginio data: 2019 10 23 Visi renginiai

Spalio 23 d. 17.30 val. muziejaus Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2) mokslinės monografijos „Lietuvos tarpukario interjerai 1918-1940“ autorė dr. Lina Preišegalavičienė pasidalins žiniomis apie tarpukario Lietuvoje gyvenusių žydų interjerus. Paskaitoje bus aptarta kuo Lietuvos žydų interjeras skyrėsi nuo lietuvių, rusų ar lenkų ir kaip interjero estetinė išvaizda atspindėjo ir kitų tautų interjerams būdingą estetinę sampratą.

Dr. Lina Preišegalavičienė – aktyvi Kauno modernizmo tyrinėtoja, architektė, edukatorė, menotyros mokslų daktarė, mokslinių monografijų apie Lietuvos tarpukario architektūrą ir dizainą autorė. 2018 m. Kultūros paveldo departamento įvertinta už indėlį tyrinėjant, saugant ir puoselėjant kultūros paveldą.

Dalyvavimas paskaitoje nemokamas.