Valstybinis Vilniaus Gaono Žydų Muziejus
Vilna Gaon State Jewish Museum

Šeimos sekmadienis: kaip švenčiame šabą?

Publikuota: 2019-09-18
Renginio data: 2019 09 29 Visi renginiai

Rugsėjo 29 d. 12 val. muziejaus Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2, Vilnius) įvyks šeimoms, o ypač jų mažiausiems nariams skirtos edukacinės programos „Šeimos sekmadienis“ užsiėmimas. Jo metu sužinosime, kaip švenčiamas šabas – septintoji žydų savaitės diena: kada šabas prasideda ir baigiasi, kokie darbai šią dieną draudžiami, kas turi būti ant gausaus šabo vakarienės stalo. Apie šabą ne tik kalbėsime, bet ir ragausime tradicinės pynutės chalos ir kitų žydiškų skanėstų.

Tėvelius ar senelius su vaikais nuo 3 metų, norinčius dalyvauti užsiėmime, kviečiame registruotis el. paštu jurgita.jackeviciute@jmuseum.lt
Edukacinio užsiėmimo kaina suaugusiems – 3,00 €, moksleiviams, studentams, senjorams – 1,00 €, ikimokyklinukams – nemokamai.