Valstybinis Vilniaus Gaono Žydų Muziejus
Vilna Gaon State Jewish Museum

Muziejaus lankymas, ekskursijos ir edukacijos

Dėl ekskursijų ir edukacinių užsiėmimų muziejuje prašome susisiekti iš anksto el. p. muziejus@jmuseum.lt arba tel. 8 689 86191 (Tolerancijos centras),  8 5 262 0730 (Holokausto ekspozicijoja), 8 662 89 575 (Panerių memorialas).

Informaciją apie edukacinius užsiėmimus rasite čia: www.jmuseum.lt/lt/tolerancijos-centre/item/17/.

Tolerancijos centro is Samuelio Bako muziejaus lankymo kainas, darbo laiką ir kontaktus rasite čia: www.jmuseum.lt/lt/kainos-darbo-laikas-kontaktai/.

Holokausto ekspozicijos lankymo kainas, darbo laiką ir kontaktus rasite čia: www.jmuseum.lt/lt/kainos-darbo-laikas-kontaktai-2/.

Panerių memorialo lankymo (ekskursijų) kainas, darbo laiką ir kontaktus rasite čia: www.jmuseum.lt/lt/kainos-darbo-laikas-kontaktai-3/.

Iki pasimatymo muziejuje!