Valstybinis Vilniaus Gaono Žydų Muziejus

Penktadienis 9.00–17.00
Šeštadienis 9.00–17.00
Sekmadienis 9.00–17.00

Nuo spalio iki gegužės mėn. muziejus atidaromas pagal pageidavimą.

Panerių memorialą galima aplankyti bet kuriuo metu, įėjimas į memorialo teritoriją nemokamas.
KONTAKTAI

Agrastų g. 15, LT-02243, Vilnius

el. paštas
neringa0207@gmail.com,

Gido paslaugos užsakomos iš anksto tel. 8 699 90 384 arba elektroniniu paštu mantas.siksnianas@jmuseum.lt

EKSKURSIJŲ KAINOS

Moksleiviams lietuvių kalba 6,00 €

Moksleiviams užsienio kalba 10,00 €

Grupei iki 15 žmonių lietuvių kalba 12,00 €

Grupei iki 15 žmonių užsienio kalba 16,00 €

Grupei nuo 16 iki 30 žmonių lietuvių kalba 16,00 €

Grupei nuo 16 iki 30 žmonių užsienio kalba 30,00 €

PAPILDOMA INFORMACIJA

Organizuotoms grupėms, atvykusioms su savais gidais, už apsilankymą memoriale taikomas 7 eurų mokestis. Mokestį galima sumokėti muziejuje. Apie numatomą atvykimą miesto gidus prašome informuoti iš anksto. Individualus memorialo lankymas ir muziejaus gido palydėjimas yra nemokamas.

Panerių memorialo ekspozicija valstybinių švenčių dienomis nedirba.

Ekspozicija valstybinių švenčių išvakarėse dirba valanda trumpiau.

Ekskursijos vedamos lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Panerių memoriale ekskursijas gali vesti tik muziejaus arba muziejaus akredituoti gidai. Ekskursijos memoriale užsakomos iš anksto, mažiausiai 2 dienos iki numatomo apsilankymo. Ekskursijas galima užsakyti el. paštu mantas.siksnianas@jmuseum.lt arba tel. +370 6999 0384.

Muziejuje ekskursijas gali vesti tik muziejaus ekskursijų vadovai, ir muziejuje akredituoti miesto gidai, turintys galiojantį leidimą.

Dalyvavimas VVGŽM rengiamuose gidų akreditacijos kursuose – 60,00 €.

Leidimo vesti ekskursijas VVGŽM ekspozicijoje metinio atnaujinimo mokestis – 25,00 €.

KAIP PASIEKTI PANERIUS:

Panerių memorialas yra Aukštuosiuose Paneriuose. Iki Aukštųjų Panerių galima nuvažiuoti mašina arba viešuoju transportu (autobusu, traukiniu).

Autobusu

Iš Vilniaus centro reikia važiuoti troleibusu iki Žemųjų Panerių ir persėsti į autobusą, važiuojantį į Aukštuosius Panerius.

Troleibusai, važiuojantys į Žemuosius Panerius:

• 4 Antakalnis–Centras–Žemieji Paneriai
  • 6 Žirmūnai–Kalvarijų g.–J. Basanavičiaus g.–Žemieji Paneriai
  • 12 Žirmūnai–Šeimyniškių g.–J. Basanavičiaus g.–Žemieji Paneriai
  • Autobusai, važiuojantys iš Žemųjų Panerių į Aukštuosius Panerius:
  • 8 Žemieji Paneriai–Aukštieji Paneriai–Vaidotai
  • 20 Žemieji Paneriai–Mūrinė Vokė–Lazdynai
  • 51 Žemieji Paneriai–Trakų Vokė–Daniliškės

Važiuodami 20 ar 51 autobusais išlipkite stotelėje „Aukštieji Paneriai“ ir eikite tiesiai per pėsčiųjų tiltą, einantį per geležinkelį. Perėję tiltą pasukite į dešinę ir eikite tiesiai apie 1 km Agrastų gatve. Gatvės gale bus Panerių memorialas.

Važiuodami 8 autobusu išlipkite stotelėje „Vilija“, pereikite plentą ir eikite tiesiai Vilijos gatve iki pėsčiųjų tilto. Perėję tiltą pasukite į dešinę ir eikite tiesiai apie 1 km Agrastų gatve. Gatvės gale bus Panerių memorialas.

Viešojo transporto tvarkaraščius galite rasti internete http://www.vilniustransport.lt.

Traukiniu

Traukinys iš Vilniaus į Panerius vyksta maždaug kas valandą. Traukinių tvarkaraštį galima rasti internete http://www.litrail.lt/.

Nuo Vilniaus geležinkelio stoties iki Panerių stotelės traukinys važiuoja apie 10 min. Išlipus reikia sukti į dešinę ir eiti tiesiai apie 1 km Agrastų gatve. Gatvės gale bus Panerių memorialas.

Automobiliu

Automobiliu iš Vilniaus važiuoti reikėtų Švitrigailos g., paskui sukti į Dariaus ir Girėno g. (A15/A3/; E28/E15/E85/103/A3) ir važiuoti iki posūkio dešinėje pusėje į Eišiškių plentą. Pasukę į Eišiškių plentą, pavažiuokite truputį į priekį ir sukite dešinėn į Baltosios Vokės g. Pavažiavę sukite kairėn į Agrastų g. Gatvės gale pamatysite automobilių stovėjimo aikštelę ir memorialą.

Rekomenduojame naudotis GPS arba pasitikrinti maršrutą internete www.google.com/maps. Kelionė iš Vilniaus centro trunka apie 20–25 minutes, atstumas – apie 15 km.

TURITE KLAUSIMŲ? Parašykite mums žinutę

code image * būtini laukai